We En Semiconductor BT136-600E
Thyristor TRIAC 600V 27A 3Pin(3+Tab) TO-220AB
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品TRIACs
型号编码BT136-600E